Novinka:Íránský nejvyšší vůdce: Západ selhal v globálním testu epidemie nového koronaviru
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Úterý 12 květen 2020 - 04:00:35

Íránský nejvyšší vůdce ajatolláh Alí Chameneí se 10. května prostřednictvím on-line videa zúčastnil schůzky Národního ředitelství pro prevenci a kontrolu epidemie nového koronaviru. V projevu na konferenci řekl, že Západ selhal v globálním testu epidemie nového koronaviru a jeho slabá odolnost a neefektivita vůči epidemii by měly být sledovány a vyšetřeny.

Chameneí na konferenci uvedl, že správa ve Spojených státech a v Evropě je velmi slabá. Epidemie nového koronaviru vypukla ve Spojených státech a v Evropě nejméně o měsíc později než v jiných zemích. Měli příležitost se připravit, ale neučinili tak. Potíže, jako je vysoký počet potvrzených případů a úmrtí a nezaměstnanost, dokazují jejich neschopnost vyrovnat se s problémy.

Chameneí také kritizoval hodnoty a morální hodnoty v západních zemích a řekl, že věří, že hodnoty založené na materiálních věcech a penězích je nutí ignorovat zranitelné skupiny, jako jsou starší lidé, nemocní a chudí, což je jeden z důvodů, proč tyto země selhaly v boji proti epidemii.

Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.28417 )


Vygenerováno za:0.0830 sec,0.0530 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:863,056B