Novinka:Britský ministr zdravotnictví: “vakcíny budou povinné pro všechny”. Koupí nám “česká” vláda vakcíny od Billa Gatese, nebo ty z Izraele?
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Pondělí 01 červen 2020 - 07:21:40

Britský ministr zdravotnictví Matt Hancock prohlásil v mediích, že se vážně uvažuje o povinné vakcinaci všech osob proti nemoci COVID19. Prý je to kvůli strašlivému rozsahu pandemie koronaviru. Podle pozorovatelů se jedná o další kolo přípravy na povinnou vakcinaci všech evropských obyvatel (pravděpodobně s výjimkou vyvolených menšin a uprchlíků). Kdo nebude očkován, nebude smět cestovat, pracovat, chodit nakupovat, či do školy. Je tohle ten Brave new world (krásný nový svět)?

O podobném kroku se mluví i u nás doma. Hlavní protagonistou povinné plošné vakcinace je “promořený náměstek” Prymula, který v minulosti inkasoval desítky milionů korun od farmaceutických firem, které podobné vakcíny vyrábějí. Od koho je asi “česká” vláda koupí? Od Billa Gatese, který plánuje depopulaci planety pomocí vakcinace? Nebo od izraelských vědců, kteří s vývojem vakcíny začali “čistě náhodou” již před propuknutím pandemie?

Pro čtenáře připomínám, že vývoj vakcín proti koronavirům probíhá již 30 let a zatím nebyl nikdy úspěšný. Vakcíny naopak často vedly k úmrtí pokusných zvířat. Vývoj vakcíny včetně testování probíhá řadu let, a tahle bude hotová za pár měsíců? Tomu může věřit pouze naivní hlupák!

Brunclík
Česká věc
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.28631 )


Vygenerováno za:0.0512 sec,0.0263 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:861,616B