Novinka:V čele těchto levičáku jde dnešní gestapo Kalibové, Jandy, Cempera, Demagog.cz a dalších cenzorů
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Středa 10 červen 2020 - 05:38:11

"Kdysi jsem četl, že levičáci chtějí neomezenou svobodu, právo na to říkat i to, co se režimu nelibí, že chtějí zničit panující řád a nastolit rovnost. Dnes zjišťuji, že nám tu vládnou levičáci, kteří zavírají lidi za odlišné názory, kteří upřednostňují černé před bílými, kteří zakazuji psát na internet to, co se jejich režimu nelibí."

"V čele těchto levičáku jde dnešní gestapo Kalibové, Jandy, Cempera a spol. A skutečnými revolucionáři bojujícími za svobodu a rovnost jsou konzervativci, nacionalisti a křesťané. Jak rychle se z těch levičáku dělajících revoluci stali papaláši potlačující jakoukoliv revoluci ..."

"Levice v 19. a na počátku 20. století bojovala za práva obyčejných lidí, ale dnes bojuje levice proti právům obyčejných lidí za udržení nespravedlivého systému přitěžujícího barevné, sexuální menšiny a západní neživotaschopné státy na úkor obyčejných lidí a nás ve východní Evropě. Blíží se k nám do nová revoluce, al ta revoluce nebude revoluci levicovou, ale antilevicovou a antiliberální, protože levice i liberalismus stále zřetelněji selhávají v zajištění bezpečí a blahobytu Evropanů. Jak se u nás říká: Chraňte les, nikdy nevíte, kdy opět bude plný partyzánů,"

s pozdravem Lukáš Lhoťan.

Zdroj: euRabia
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.28729 )


Vygenerováno za:0.0493 sec,0.0247 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:861,536B