Novinka:Česká republika je ve válce! Polská armáda obsadila opět české území a nikomu to nevadí!!!
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Středa 10 červen 2020 - 08:44:52

Před 82 lety v roce 1938 to byla vojska Německa a Polska co se podílela na obsazení a okupaci Československa. Byli to právě Poláci, kteří zahájili II. světovou válku spolu s Němci tímto nezákonným aktem proti suverénnímu státu a jeho celistvosti.

Historie se opakuje a dne 28. května polská armáda bez povolení orgánů ČR překročila hraniční řeku Hrozová a obsadila několik stovek metrů čtverečních českého území (resp. území Slezska), patřící české obci Pelhřimovy.

Na tomto (českém) území si zřídila checkpoint a českým občanům do něho zakázala vstup. Lidi, kteří se pokoušeli na toto území nic zlého netuše dostat, se ocitli před hlavněmi polských samopalů.

Toto bezprecedentní porušení českých hranic, navíc vojenskou mocí cizího státu (byť spojeneckého) se v podstatě vůbec neobjevilo v českém mainstreamovém mediálním prostoru. Snad jediná média, která o problému informovala, byly regionální deníky a Deník.cz.

Nedočkalo se ani rázné reakce českého státu, a to včetně reakce vojenské, spočívající například v sice "spojeneckém", ale rázném a nekompromisním vytlačením "bratrů v NATO" zpět na jejich domovské území. Vždyť kdo jiný by měl být citlivý na Poláky na území Slezska, než právě česká vláda?

Je naprosto nepochopitelné, že tato ozbrojená invaze na území státu "zázračně" uniká také pozornosti poslanců a různých "hlídacích psů demokracie", a že se k ní transparentně a tvrdě nedokázaly postavit ani ministerstvo zahraničí nebo vláda.

Naše armáda nereaguje, máme nějakou? Nebo řeší problémy amerických zájmů v Afghánistánu a náš stát ji nezajímá? Rusko nám už nepomůže. A spojenci asi jako vždy, kopnou nás do zádele.

Informujte veškerou veřejnost, jde o mezinárodní válečný akt proti suverenitě naší vlasti. Po 82 letech jsme opět ve válce a naše území je okupované cizími vojsky!

Informace Denik.cz zde:
https://www.denik.cz/regiony/polska-armada-zakazala-pristup-k-ceske-kaplicce-20200606.html


Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.28735 )


Vygenerováno za:0.0431 sec,0.0244 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:867,280B