Novinka:Polský prezident: "LGBT je neobolševizmus! Nedovolíme svést naše děti!"
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Pondělí 15 červen 2020 - 04:21:11

Zatímco na Západě je západním "hodnotám" zasazována terminální "antirasistická" rána, Polsko se nimi už ani nehodlá mazat.

V souvislosti s podpisem Charty rodiny na ochranu manželství a rodiny polský prezident Adrzej Duda prohlásil, že dnes budujeme skutečnou svobodu, nedovolíme svést naše děti na špatnou cestu a že LGBT je ideologií, takovým neobolševizmem. Generace našich rodičů nebojovala za vyvržení komunistické ideologie ze škol, aby se tam dostala jiná, ještě horší! Potvrdil tím mj. slova poslance Jacka Žalky, že LGBT nejsou lidé, ale ideologie. A nepřímo rovněž prohlášení poslance Joachima Budzińskiego, že "Polsko je krásnější bez LGBT".

Chci odevzdat Polsko budoucí generaci svobodné a stabilní, se kterým je třeba počítat, sumarizoval své předvolební vystoupení v Brzegu polský prezident Andrzej Duda.

A od podlahy to vzal v polské televizi TVN Przemysław Czarnek, který konstatoval, že ti lidé (homosexuálové) nejsou rovni normálním lidem, jsou plni nenávisti k heterosexuálům, tradičním hodnotám a křesťanství. Ideologie LGBT podle Czarneka falšuje skutečnost, zavádí totální relativizmus a snaží se zglajchšaltovat dobro se zlem. „Braňme rodinu před totuto degradací a absolutně nemorálním přístupem!”, vyzval východoevropský zákonodárce.Zdroj: https://www.wprost.pl/wybory-prezydenckie-2020/10334343/szokujace-slowa-posla-pis-o-lgbt-ci-ludzie-nie-sa-rowni-ludziom-normalnym.html?utm_source=wprost.pl&utm_medium=homepage-section&utm_campaign=superjedynkaTato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.28785 )


Vygenerováno za:0.0759 sec,0.0602 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:868,384B