Novinka:Teror v USA pod falešnou vlajkou smrti jednoho černocha
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Úterý 16 červen 2020 - 12:40:59

Člověk jen nevěřícně zírá na hysterii a i vandalizování, které se rozehrávají v USA, pod záminkou nešťastné smrti jednoho černošského kriminálníka.

A přenáší se i mimo USA. Dokonce i do Prahy, kde jsme i v době karanténních opatření mohli sledovat reje zejména cizinců, jak o tom informovala lžiprávní žumpa. Ta prý dnes bude dokonce vysílat i přenos z Floydova pohřbu.

Samozřejmě že ve skutečnosti vůbec nejde o smrt jednoho černocha. Ta je jen nástrojem na rozpoutání destabilizace systému a s blížícími se prezidentskými volbami pak o pokus oslabit jasnou vedoucí pozici prezidenta Trumpa. Jde o majdanizování.

Člověk s rozumem v hlavě těžko pochopí, proč se demokratičtí politici a bílá veřejnost v jakémsi pominutí válí po zemi, či klečí. Prý se jedná o symboliku. O prosbu bělochů za odpuštění. Od černochů.

Člověk s rozumem v hlavě by takto recipročně spíš očekával, že tito Američané budou zejména prosit za odpuštění Indiány. Za uchvácení jejich země. Za jejich cílené vyvražďování.

Člověk s rozumem v hlavě by analogicky očekával, že tito Američané spáchají hromadně harakiri. Jako omluvu za bezprecedentní zločin, kterým bylo svržení atomových bomb na Hirošimu a Nagasaki. Ostatně v srpnu to bude výročí 75 let.

Člověk s rozumem v hlavě by očekával, že se tito Američané natřou žlutkou a budou se tak symbolicky omlouvat za zločiny, které USA spáchala ve Vietnamu. Vzpomeňme jen na masovou vraždu cca 500 civilistů ve vesnici My Lai. Letos tomu je 52 let.

A takto si analogicky každý, kdo má rozum v hlavě, může přidat další a další inspirativní podnět. Je jich mnoho.

Alena Drvotová

Zdroj: https://narodnidemokracie.cz/alena-drvotova-nd-teror-v-usa-pod-falesnou-vlajkou-smrti-jednoho-cernocha/Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.28804 )


Vygenerováno za:0.0782 sec,0.0544 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:862,976B