Novinka:Švédská vláda švindlovala u školních testů. Vyřadila z nich uprchlíky, protože jejich výsledky snižují celkové skóre
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Pátek 19 červen 2020 - 04:37:54

Švédská ministryně školství Anna Ekström vyhlásila zveřejnění mezinárodních výsledků vzdělání PISA švédským dnem radosti. Švédsko si totiž vedlo v roce 2019 oficiálně velmi dobře, ačkoliv se v předchozích letech kvalita vzdělání švédských žáků prudce snížila. Jenže záhy se ukázalo, že to byl velký podvod. Školy na příkaz vlády vyřadily z testů děti imigrantů, protože ty snižují výrazně celkové skóre.

Řada škol to přiznala mediím a hned je tu ostuda. Úroveň vzdělání v západní Evropě dlouhodobě s přílivem imigrantů klesá. Je to dlouhodobý plán globálních finančních elit na edukaci a postupnou likvidaci bílých národů a rasy jako takové.

Podobný trend vidíme i u nás. Kdy “české” elity zavedly inkluzi, každoročně snižují náročnost výuky (nedávné zrušení povinné maturity z matematiky), útočí vytrvale na učitele a snižují tak kvalitu pedagogického sboru. K tomu dále patří i náhlý prudký nárůst žáků cizinců, kteří snižují kvalitu výuky (černoši, muslimové, Vietnamci).

KPI
Česká věc
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.28840 )


Vygenerováno za:0.0700 sec,0.0362 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:860,912B