Novinka:Ruce pryč od českého premiéra…
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Sobota 20 červen 2020 - 13:09:24

Snad nejhorším a nejdražším politickým útvarem Evropské unie je Evropský parlament. To co vytváří je vždy na hraně všeobecného politického rozumu a je takřka synonymem politické masáže, jednostrannosti a totálního odtržení od reality života i spravedlivé historie.

V Česku otevřeně řečeno existuje převažující nedůvěra k bruselským institucím, která je dokonce mnohem větší než nedůvěra k samotné EU. V zásadě platí, že čeští voliči řadí i význam voleb do EP jen nepatrně lépe než do Senátu, kterou většina z nás pokládá za výlupek extrémní opozice oproti vládě.

Není na tom ovšem nic divného. Češi svého času měli zásadní nedůvěru k rakouské Říšské radě a po 17 let praktikovali zásadu pasivní rezistence a odmítali účastnit se jejího jednání. Z principu nemáme rádi, když nám někdo z cizího centra diktuje, co máme dělat, či ještě hůře s pomocí domácích posluhovačů nám škodí.

A nešlo jenom o vrcholné politiky. Česká reprezentace uměla decentně komorně odstranit ze svých řad i vlastizrádce uprostřed v podstatě policejního státu, jen proto, že měli v té době ještě neprokázané indicie o donášení jinak slavného libretisty Prodané nevěsty Karla Sabiny policii do Vídně.

Andreje Babiše nemusíme mít rádi, jistě dělá chyby, ale je předsedou vlády s trvalou v historii nebývalou podporou stálých +-30% voličů.

Naši europoslanci Pexa, Zdechovský, Kolaja, Vreciónová udávají v Bruselu a svou neschopnost na domácím hřišti porazit ANO ještě doprovází údivem, že je většina národa právem pokládá za vlastizrádce.

Dnes celý evropský parlament s jedinou výjimkou frakce Identity podpoří mnohačetnou rezoluci k odstranění Andreje Babiše z funkce předsedy české vlády.

Jen tak dál a větší kapky.

O EU tady fakt moc nikdo nestojí a my Češi se nenecháme dál urážet.

Kdo bude, či nebude českým premiérem si rozhodneme my sami. Nejde o Andreje Babiše, jde o úctu a důstojnost slušných Čechů, kterých je většina…

Odolávali jsme Vídni, odolávali jsme Moskvě a určitě odoláme i Bruselu.

Ale ať sem pro jistotu už europoslanci nejezdí…

Jiří Vyvadil
Vaše věc

Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.28850 )


Vygenerováno za:0.0445 sec,0.0244 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:864,200B