Novinka:3/4 europoslanců si myslí, že jejich prací je brečet nad mrtvým zfetovaným negrem recidivistou v USA
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Úterý 23 červen 2020 - 04:28:33

To byl vtip, nezbláznili se. Ve skutečnosti jim nezáleží na domorodých Evropanech, chtějí naše sousedství zaplavit cizími rasami, čím tmavší, tím lepší, chtějí abychom se před exoty plazili po břiše, a ti aby nás nakonec pohltili do globalizované žlutohnědé míchanice. Nevolené a popularitě se vyhýbající globální elity na oplátku nebudou europoslancům házet klacky pod nohy při jejich poslancování a při příští kandidatuře. V tom jsou europoslanci stejní, jako někteří guvernéři a starostové v USA, co nechali spořádané, mírumilovné občany na milost a nemilost černošské a Antifácké sběři, vyhecované k zuřivosti tradičními televizemi a novinami.

V pátek 493 europoslanců hlasovalo pro rezoluci, že na životech černých záleží (Black Lives Matter), a zároveň odsoudili bělošské nadřazování se (to je politicky korektní nálepka všem bělošským názorům a snahám udržet si svůj životní ráz a nevítat tmavé přistěhovalectví). V rezoluci také stojí, že rasová diskriminace a obtěžování kvůli rase jsou běžné v celé EU, a pár dalších věcí. 104 europoslanců hlasovalo proti rezoluci, a zdrželo se 67.

Úmrtí zatýkaného je ve třistamilionových Spojených státech, prolezlých černošskými gangy a ilegálními imigranty, prakticky každodenní událost, a hlavně je mimo veškerou pravomoc Evropského parlamentu.

Povzbuzení drancující sběře, které všichni politici v USA ustupují, nechávají ji řádit, a velké firmy jí slibují mnohamilionové dárky, je od europoslanců, slabým slovem, nošení dříví do lesa (ale spíš něco horšího). Slovní kličky, že podporují “mírumilovné protesty”, jsou v dané situaci právě jen slovní kličky.

Rezoluce nemá právní závaznost, její význam je symbolický, a davy lidí nezkoumají slovíčka v 11 stránkové rezoluci. Symbolické vyznění je jednoduše “jsme na straně BLM, a uvítáme, když se protesty BLM přelijí i do Evropy”.

Při hlasování (je na straně 336) dělali České republice čest jen europoslanci Hynek Blaško a Ivan David, ti hlasovali proti (všichni 2 europoslanci zvolení za SPD), o něco méně jí dělali čest Alexandr Vondra a Veronika Vrecionová, ti se zdrželi (2 ze 3 europoslanců zvolených za ODS).

Všichni zbylí, marxisti tradiční i novější, bezcharakterní chamtivci, blbci i zbabělci hlasovali pro přijetí vrcholně symbolické rezoluce, podsouvajíc nám bílým vinu vůči všem ostatním rasám, a věčné omlouvání se jim, odškodňování jich a ustupování jim. Jmenovitě: Dlabajová, Gregorová, Hlaváček, Charanzová, Knotek, Kolaja, Konečná, Kovařík, Maxová, Niedermayer, Peksa, Polčák, Pospíšil, Šojdrová, Tošenovský, Zahradil, Zdechovský. To je přes 4/5 českých europoslanců, ještě horší poměr, než EU celkově!

Česká věcTato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.28879 )


Vygenerováno za:0.0414 sec,0.0234 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:870,080B