Novinka:Jak se z Dráždan stalo imigrantské město s multikulturním obohacením
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Středa 09 září 2020 - 04:24:26

Hlavní město Saska Drážďany (Dresden) navštěvujeme na konci srpna každý rok. Bohužel se z dříve krásného města stává takové typické západní imigrantské město. Před hlavním nádražím za bílého dne postávají uprchlíci drogový dealeři. Muslimské rodiny na dávkách se v pracovní den věnují potulování po městě a nákupům. Dávek na to dostávají dost.

Pozdější odpoledne přineslo skupinky tmavých mladých mužů, kteří postávají na hlavních pěších zónách a pokřikují sprosté nadávky na kolemjdoucí ženy a dívky (ficken – šukat, Hurre – kurva atd). Policie si jich raději nevšímá. Ačkoliv jejich agresivita s přibývajícím časem roste.

Do toho místní šikanují placení antirasističtí aktivisté z humanitních fakult protirasistickými kampaněmi. Taková Soroshova mláděž.

Sasko je paradoxně hlavním centrem lidového odporu proti masové imigraci a výborné výsledky tu má protiimigratská AfD.

Drážďany ještě před 10 lety bylo pohodové město, kde jste si mohli udělat nerušný piknik u břehů řeky Labe na odlehlém místě. To je dnes pomalu nemyslitelné. Stejně tak je nemyslitelné pro samotnou mladou dívku vyrazit po setmění do města, nebo jet někam na kole. Chcete tohle i v Brně, Praze, Ostravě?

M. Janda
Česká věc


Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.29803 )


Vygenerováno za:0.0529 sec,0.0368 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:861,848B