Novinka:“Dovážení uprchlíků není humanitární akce, ale boj proti fašismu”, říká kapitánka neziskovkářské lodi vozící uprchlíky do Evropy
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Čtvrtek 10 září 2020 - 08:27:57

Pia Klempová, kapitánka neziskovkářské lodi Louise Michel, uvedla v rozhovoru pro britská media, že dovážení uprchlíků do Evropy není humanitární akce, ale boj proti fašismu. Loď jí zaplatil umělec Banksy a plavidlo je pojmenováno po francouzské feministce. Prvním zářezem nového plavidla byl dovoz 355 “uprchlíků” do Palerma v minulých dne. V této době kapitánka opět nakládá další muslimy v Africe a veze je do Evropy.

Vypadá to, že služebníci globálních elit již přestali hrát hru na “humanitu” o údajném zachraňování “syrských válečných uprchlíků”. Jejich úkolem je dovoz nového obyvatelstva do Evropy, které má nahradit vzpurné bílé obyvatelstvo.

To se týká i naší země. Ačkoliv jsme stále chlácholeni “elitami”, že tu barevní imigranti nejsou, nebo, že sem nechtějí. Pohled na ulice jakéhokoliv české a moravského města říká něco jiného. Všude se rojí asijské večerky, nehtová studia, kebabárny. Na rozích Brna, Prahy, Olomouce postávají černí drogoví dealeři.

Zabránit se tomu dá jenom radikální změnou politických elit. Tak na to u voleb myslete.

Česká věc
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.29822 )


Vygenerováno za:0.0740 sec,0.0591 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:861,904B