Novinka:Strašlivé a ohromující tajemství. Aerolinky nechtějí, abychom je znali
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Neděle 13 září 2020 - 05:49:49

Nové video o tajemstvích, které aerolinky nechtějí, abychom věděli, získalo přes 120 tisíc zhlédnutí a je na jedenáctém místě v trendech YouTubu.

Létání letadlem je dnes už poměrně běžný způsob přepravy, a i když si můžeme myslet, že o létání víme všechno, autoři nového videa nám chtějí dokázat, že všechno doopravdy nevíme.

Autoři tvrdí, že aerolinky nám totiž mnoho věcí záměrně tají, ať už z důvodu bezpečnosti, plynulosti provozu nebo i z důvodů finančních.

Proto ve svém videu odhalili pět tajemství, která ze sledujících mají udělat o něco lépe informované cestující, než byli doposud.

Sledující v komentářích uvedli, že po videu mají dokonce strach letět letadlem.

Co je nejhorší stránkou profese letušky?

Práce letušky je pro mnoho žen práce snů – poznávání nových kultur, nových míst, aktivní užívání cizího jazyka. Je ale tato profese opravdu tak bezchybná? Populární bloggerka a letuška Kat Kamalani na TikToku promluvila o mýtech, které jsou často spojovány s profesí letušky a prozradila, co považuje za nejnepříjemnější aspekt svojí práce.

Ve videu, které zveřejnila letuška na TikToku, uvádí, že její kolegové nelétají jenom jedněmi a stejnými trasami, nemohou si tak vybrat, kam přesně poletí. Podle slov mladé ženy hraje v tomto případě důležitou roli profesní hierarchie.

„Ovlivňuje to úplně všechno – kam letíme, jak často, kdy a také v jakém letadle. Takže pokud nemáte dostatek zkušeností, nemůžete létat jenom na Havaj, do Itálie a do Paříže,“ vysvětlila.

Dodala také, že letušky, které jsou na nižší pozici, musí být často na palubě „nepříjemných“ letů. Znamená to například, že létají příliš brzy, příliš pozdě, nebo musí do práce i o víkendu a svátcích.


Zdroj: https://sptnkne.ws/DCyb
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.29862 )


Vygenerováno za:0.0760 sec,0.0611 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:869,488B