Novinka:Proč globalisté prohráli první kolo “koronaviru” u české veřejnosti? Kdo by věřil “úplatným” expertům, vymyšleným statistikám a politickým diletantům
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Neděle 13 září 2020 - 06:06:54

“Experti” jsou prý znepokojeni druhou vlnou strašlivé pandemie koronaviru COVID19. Prý je to způsobeno tím, že Češi nedodržují pravidla. Je otázkou proč je to děje? Kde se nedůvěra českého obyvatelstva vůči oficiální verzi pandemie vzala, když například v Británii to podle všeho funguje skvěle? Odpověď má několik částí.

Je tu již půl roční zkušenost s tímto virem (jehož existenci nikdo nezpochybňuje) a strašlivé prognózy se nenaplnily! Zkrátka se podle čísel jedná o lehčí “chřipku”, kdy naprostá většina pozitivně testovaných nemá žádné příznaky (statistiky jsou zde) a ti, co onemocní, jsou vážně chronicky nemocní. Na COVID 19 (na rozdíl od chřipky) nikdo nezemřel, pouze dotyční měli pozitivní test.

Druhým důvodem je nedůvěra obyvatelstva v oficiální čísla. Lidé zkrátka vidí, že se u nás i v cizině s čísly švindluje. Záměrně se zvyšují a nafukují. Jako třeba zde, nemocnice vydá prohlášení, že dotyčný zemřel na zcela chorobu , ale měl pozitivní test a ministerstvo zdravotnictví ho okamžitě zařadí mezi oběti koronaviru.

Asi nejdůležitějším faktorem je úroveň a důvěryhodnost hlavních “korona herců”. Epidemiolog Prymula bral stamilionové úplatky od farmaceutických firem, přesto zůstává jako poradce vlády a snad každý den straší lidi hroznou pandemií a slibuje spásné očkování. Epidemiolog Maďar dokonce pro jednu farmaceutickou firmu pracuje, z vládního týmu ale z ostudou musel odejít, když se tahle skutečnost provalila (byť oficiální důvody jsou jiné). Tak museli rychle vyhrabat nějakého chudáka, který působí hlavně komickým dojmem a dělat mu rychle PR (pořad J. Krause – povšimněte si, že je to právě on, který podobným kádrům Prymula apod. začíná vždy náhodou dělat to pozitivní PR). K tomu si přidejte diletanta v čele ministerstva zdravotnictví, který jistě problém odpovědět na otázku, co je os femurale, což se učí medici na jedné z prvních přednášek z anatomie (kost stehení). Důvěru nedodává ani Babiš, kdy karanténa platí pro všechny mimo něj.

Globalisté tedy první kolo koronahysterie u české veřejnosti nezvládli, respektive selhaly jejich místní kádry. To ale neznamená, že upustí od svých špatných cílů. Koneckonců bílý Čech je pro ně zvíře, které je jejich majetkem a to oni přece mohou kdykoliv utratit. Proto rozšíření nějakého skutečného viru – bakteriologické zbraně (a vydávání za COVID19) je zcela reálná varianta. Tady by měla česká veřejnost dát jasně najevo, že si to v podobném případě s jejich místními kumpány a jejich placenými pomocníky rázně a jednou provždy vyřídí. kdo slouží podobné špatnosti, tak zasluhuje nejpřísnější trest!

Joe Kolach, Texas USA
Česká věc

Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.29865 )


Vygenerováno za:0.0473 sec,0.0312 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:870,696B