Novinka:Tak se pojďme na chvíli tvářit, že Prymulovi můžeme věřit
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Úterý 13 říjen 2020 - 04:20:27

Konkrétní data o denních počtech testů a denních počtech testů vyhodnocených jako pozitivní poskytují zajímavý pohled na dosavadní vývoj „pandemie“ v České republice.

Každý rok, i v době předkovidové, každý rok zemřelo v České republice téměř 8 000 lidí na respirační onemocnění. Každý rok tato onemocnění způsoboval malinko jiný mix virů – např. chřipkové viry velice dobře a rychle mutují, takže „letošní“ chřipka bývá jiná než „loňská“. A letos tu mámě jak mix chřipkových virů a jiných, ale navíc i nováčka SARS-CoV-2.

https://www.rajce.idnes.cz/f1464624474

Počty úmrtí týdně:

https://www.rajce.idnes.cz/f1463399890

Kovid pozitivní počty hospitalizovaných (z nich okolo poloviny nepotřebuje vůbec hospitalizaci, jak přiznal veřejně i plukovník.):

https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/covid-19

Pozn.: Vláda vykazuje ve statistice „úmrtí covid“ kohokoli, kdo alespoň zemřel a měl někdy pozitivní test na covid. Už na jaře měla nemocnice Na Bulovce prý 27 úmrtí do statistiky covidalarmistů. Z nich ale na covid nezemřel ani jeden. U 24 z nich bylo zcela zřejmé, že nezemřeli na covid (takže zřejmě autonehoda, rakovina, prostě na první pohled zřejmá příčina smrti jiná než „nový, strašný virus“). A z těch 27 vykázaných jako „mrtví“ ve statistice pandemie „covid“ jich minimálně jeden neměl ani ten pozitivní výsledek testu, protože už byl z covidu vyléčen a zemřel na svoje vlastní před-covidové nemoci.

Viz https://www.novinky.cz/zena/styl/clanek/zeny-z-pitevny-a-jejich-zkusenosti-s-koronavirem-40332513

V Belgii pak rovnou vykazují „úmrtí v covid pandemii“ kohokoli, kdo zemřel a i když vůbec neměl test na covid (a už vůbec ne že by úmrtí na covid prokázala pitva a virologická analýza nálezu), v Belgii postačí, aby lékař uznal, že pacient měl alespoň nějaké příznaky, které se alespoň podobaly covidu. Takže když v Belgii umře někdo na rakovinu a před smrtí měl rýmu, tak je to úmrtí covid a basta.

Když Prymule obhajoval v Parlamentu vyhlášení momentálního stanného práva, argumentoval, že prý strašně narůstají počty nakažených, což média často interpretují jako nemocných (pan Prymula je takový odborník, že mu vůbec nevadí záměna „s pozitivním testem“ za „nemocný“ - vystoupil někde proti této neetické a manipulativní praxi kovidalarmistické masmediální propagandy? nikdy A nakažený, okterých mluví Prymulovo ministerstvo běžně, je také lež a demagogické manipulativní zneužití pojmu ke strašení lidí.

Nakažený je ten, kdo má virus v množství dostatečném k infekci, jinak bychom totiž byli všichni nakaženi prakticky neustále prakticky úplně všemi nemocemi), ale tehdy, když Prymule požadoval vyhlášení stanného práva Parlamentem, tak čísla pozitivně testovaných rekordně klesala. Pak ale přes noc najednou poskočila na rekordně vysokou úroveň, protože „technická chyba“. A od té doby to správce sítě vzal do rukou fest a už je technická chyba opravována preventivně nebo co?

Včera to bylo totéž – celý den nízká čísla a ráno – co si myslíte? - Byl tam! - Nový rekord! nejvíce nakažených za víkendový den! Kdyby to nevyšlo takhle, tak by to byl alespoň rekord počtu nakažených za druhou říjnovou sobotu!

Mimochodem, je neděle odpoledne. Prý bylo včera přes 4 500 pozitivních výsledků testů. Kolik bylo celkem testů za včerejšek ještě stále nevíme. Web ministerstva strachu stále uvádí počet pozitivních za 10.10 ale počet celkem jen za 9.10 Někde jsem zachytil neoficiální info v diskusi, že prý bylo cca 8 000 testů za sobotu od nějakého člověka úspěšně vystrašeného Pharma-propagandou.. Tak to jsme na téměř 60% pozitivních testů. Tak to jsou buď kontaminované testovací sady nebo laboratoře nebo pracovníci pracující se vzorky. Nebo to ajťáci na ministerstvu zdravotnictví přepískli a teď se bojí zveřejnit počet testů za sobotu, aby to nebylo podezřelé.

Doufejme, že počet pozitivních testů za včerejšek nepřekročil počet testů celkem. Ale už bych se tomu ani nedivil. Beztak ta čísla a strategii šíření paniky vytváří nějaký absolvent genderových studií nebo jiného super vědeckého oboru.

Už jsem to psal. Vidíte někde masové akce, kde by lidé chodili nechat se testovat? Já ne. Ani masmediální brainwashing nějak nenabízí zástupy lidí čekajících na odběr vzorků, jako nabízel na jaře, kdy se testovalo 3x méně. Ale prý se testuje 25 tisíc lidí denně. A prý už není pozitivních okolo 5% jako tomu bylo než si šel Prymule pro funkci, ale najednou je to 25 – 30 % pozitivních výsledků testů.

Ale je to lhostejné. Pojďme se tvářit, že Prymulovi, Tvrdíkovi, Chlíbkovi, Felgrovi, Babišovi a Hamáčkovi můžeme věřit a že neprosazují jakýmikoli prostředky nastolení totality a velký byznys pro Big Pharma (a velké všimné pro některé, že?)

Připusťme pro úvahu, že je pravdivý ten počet pozitivních testů a že si ta čísla někdo v IT sekci ministerstva zdravotnictví neťuká do kompu podle pokynů někoho úplně odjinud, než je ministerstvo zdravotnictví.

Denně se testuje přes 20 000 lidí.

Testují se lidé ze všech regionů republiky, lidé všech věkových skupin (patrně s výjimkou dětí a velmi mladých), lidé všech povolání, profesních skupin, pozic v sociálně-ekonomickém žebříčku.

Testovaní tak představují velice reprezentativní vzorek populace.
Volební preference se stanovují na vzorku okolo 1 000 lidí, tady je denně vzorek více než 20 000 lidí.

Podíl pozitivních testů na všech dosahuje aktuálně 25-30%. Na reprezentativním vzorku populace. Česká republika má 10 milionů obyvatel.

Těchto 10 milionů obyvatel má ve 25-30% pozitivní „test“ na covid, 25-30% obyvatel má „v sobě“ RNA viru nebo její zbytek. To je dané s velice vysokou mírou pravděpodobnosti. Statistika nuda je, má však cenné údaje. A ještě cennější zákonitosti.

2,5 až 3 miliony obyvatel v ČR má aktuálně „v sobě“ virus covidu nebo zbytek RNA covidu. Ze 2,5 až 3 milionů „nakažených“ jich hospitalizaci opravdu potřebuje 1 000 a z toho je ve vážném stavu 400.

Takže vážný stav nastává u koronaviru ve třinácti tisícinách procenta případů.
To je riziko srovnatelné zhruba s pádem z velké výšky ze žebříku při česání ovoce.

Skutečně na covid zemřelo z vykazovaných „úmrtí s covidem“ cca 15-35 lidí. (Viz předchozí analýzy „Běžte už s Covidem do prdele“ 1 až 3).

Úmrtnost na covid jako takový tak dosahuje zhruba jedné tisíciny procenta všech „nakažených“.

(Spíše méně, protože řada lidí se s virem setkala a dnes by již měla negativní test. Takže skutečný počet lidí po setkání s virem bude vyšší než 2,5 až 3 miliony lidí.)

To je úmrtnost asi tak tisíckrát méně pravděpodobná než pravděpodobnost utonutí při koupání v řece.

Předpověď:

Přichází sezóna každoročně přicházejících viróz, chřipek, zápalů plic a jiných respiračních a virových onemocnění. Každoročně na tato onemocnění zemře v ČR téměř 8 000 lidí ročně.

Takže připustíme, že testy PCR ukazují skutečně lidi s RNA viru nebo její zbytek (testy jsou ale ve skutečnosti chybové), a připustíme, že si údaje necucá někdo na ministerstvu z prstu, pak tedy nyní je 25-30% lidí s RNA nebo zbytkem RNA.

(Test PCR nedokáže rozlišit virus a zbytkovou RNA, stejně jako nedokáže kvantifikovat množství nalezené RNA, takže člověk s jedním kouskem zbytkové RNA viru v těle může vyjít pozitivní úplně stejně jako člověk s miliardou aktivních virů v těle, tuto nevýhodu výslovně uvedl sám objevitel testu PCR).

Pak je vysoce pravděpodobné, že procento lidí s výskytem alespoň marginálního množství viru nebo zbytkové RNA bude stoupat.

Stejně jako při jakékoli chřipkové sezóně by postupně stoupal podíl lidí, kteří mají ve vzorcích virus příslušné aktuálně nejaktivnější sezónní chřipky nebo jeho zbytkovou RNA (a to včetně lidí, kteří vůbec žádnou chřipku v dané sezóně neměli). Pokud bychom tedy zcela nesmyslně a pavědecky testovali plošně přítomnost chřipkového viru nebo zbytku jeho RNA v populaci a pozitivní test označovali za „nakažený“.

Vysoce pravděpodobně podíl lidí s virem, třebas jen v marginálním množství, nebo jeho zbytkovou RNA dosáhne postupně 35%, 40%, 45% a možná i mnohem více.

Toto procento závisí především na tom, jak dlouho se „drží“ zbytkový virus anebo zbytková RNA viru v těle člověka a v prostředí. (Toto patří mezi faktory, jejichž přesná znalost je velice důležitá pro to, abychom vůbec měli nějakou relevanci dat získaných z plošných testů a mohli je vědecky interpretovat. A právě proto se tímto faktorem nikdo nezabývá. Čím více vědy, tím méně strašáků)

Klidně může podíl pozitivních výsledků testů dosáhnout 70-90%, pokud je doba setrvání viru nebo zbytkové RNA delší, nebo pokud virus zůstane jako trvale přítomný (trvale se objevující z prostředí a jiných lidí) v těle člověka, aniž by třeba vůbec působil jakékoli obtíže (resp. bude fungovat jako kterýkoli z těch desítek virů, způsobujících např. rýmu, virů, které ovšem za určitých okolností mohou také zabít člověka).

Každý průměrný měsíc zemře v ČR na respirační onemocnění v průměru 660 lidí. Z nich bude mít postupně 35%, 40%, 45%, možná 50%, 55%, 60%... pozitivní výsledek testu. Počet zemřelých s covidem tak bude postupně dosahovat měsíčně 230 lidí, 264 lidí, 298 lidí, …

Propagandistická čísla udávaná na stránkách ministerstva zdravotnictví a hysterie tak bude nabývat na hrůznosti.

Během podzimních viróz a chřipkových onemocnění to bude více, protože bude sezónně umírat více lidí na respirační a virová onemocnění.

Počet úmrtí lidí s pozitivním výsledkem na covid tak může krátkodobě dosáhnout až 1 000 – 1 500 lidí měsíčně, podle toho, jak silná chřipka a jak silná virová sezóna respiračních onemocnění přijde letos. Z touto sezónou spojená úmrtí budou v čím dál větší míře uměle spojována s přítomností covid v testech a „statistiky“ ministerstva strachu a paniky nabudou na hrůznosti ještě více.

(Pozn.: Pokud během podzimu dojde k dešťům nebo mlhám mrznoucím na silnicích a bude větší množství nehod se smrtelnými zraněními, může poskočit počet „úmrtí s covid“ krátkodobě klidně na několik osob za den.)

Hamáček, Babiš, Prymula a Zeman tak vyhlásí stanné právo na příštích deset let. Jarda Tvrdík bude pro své dobré vztahy s Prymulí a pro svůj sqělý track record (ČSA, čínské investice) jmenován Generálním ředitelem Fšeho a bude řídit všechny firmy v zemi, kromě firem ze skupin Agrofert.

Kdo bude na ulici po 18 hodině, bude zastřelen, aby se nenakazil. Restaurace budou otevřené výhradně od 03:47 do 04:03. U stolu bude smět sedět maximálně jedna osoba, o víkendech pak jen u každého třetího stolu.

Do obchodu se bude smět vstupovat výhradně po jednom a v obchodě bude smět být najednou maximálně 5 osob a to včetně prodavačů a prodavaček.

V prostředcích hromadné dopravy bude smět být maximálně 6 osob včetně řidiče a všichni budou muset mít ten den ráno trojí přeočkování vakcínou od firmy AstraZeneca, GSK, Sanofi nebo jiné farmaceutické firmy schválené firmou příbuzného ministra Prymuly. Tato ranní očkování si bude muset každý hradit sám. Skutečnost, že tím pádem nikdo nebude jezdit do práce nevadí, protože stejně nebude kam jezdit – co nezničí karantény, to zničí Tvrdík.

Za porušení kteréhokoli z těchto nebo jakéhokoli jiného nařízení Prymulova Výboru Obecného Blaha bude trest smrti zastřelením na místě (mrtvoly popravených budou okamžité nakládáni do chladících aut pro podobné rozvraceče přistavených v ulicích Hamáčkem z Aspen Institutu, ehm zministerstva vnitra.)

Z každé rodiny bude minimálně jeden člověk odstěhován jako rukojmí, ehm jako pozitivní do hotelu, případně na sportovní stadion nebo jiné místo určené ke koncentraci lidí v „karanténě“.

Bude zaveden trest smrti za kritiku Hamáčka, Prymuly, Babiše, Tvrdíka, Bakaly, Zemana, neziskových organizací, za nedostatečně rozjásané vítaní nelegálních migrantů, za kritiku EU, České televize, nevyzkoušeného očkování s vedlejšími zdravotními následky, farmaceutických firem nebo firem Prymulových příbuzných.

Proti covidu se budeme povinně očkovat každé dva měsíce, protože jak již dnes víme od expertů, imunita ani po prodělané nemoci covid netrvá dlouho, tím méně pak po očkování, které samozřejmě startuje imunitní systém mnohem méně.

Kdo po nevyzkoušené vakcíně bude mít vážné zdravotní následky, bude odeslán do „karantény“ na příslušný sportovní stadion nebo jiný Lager ke koncentraci osob. Kdo na nevyzkoušenou vakcínu (vakcínu s imunitou především proti žalobě za následky) zemře, bude vykázán jako oběť pandemie covidu.

Důchodci dostanou kromě na dluh zvýšeného důchodu od Babiše každý měsíc také rouškovné, těsně před volbami pak každý týden. Za rouškovné si ale stejně nekoupí ani roušku a ani jídlo, protože ekonomika už dlouho nevydrží tyhle nesmyslné a naprosto zbytečné destruktivníšílenosti vlády (vlád EU).

Ale zato všichni budou mít pravidelně každé dva měsíce očkování (hrazené ze státní kasy, která na to postupně vezme prodejem aktiv státu farmaceutickým firmám, později pak již rovnou prodejem nevolníků, ehm občanů na práci a na orgány).

Hamáček nechá po ulicích rozestavět všechna chladící auta, aby utvrdil obyvatelstvo, že strašný covid řádí a že mrtvoly se musí po statisících skladovat v chladících autech. Také se v nich budou skladovat mrtvoly nehodných a neukázněných občanů, kteří porušili nějaké nařízení a byli po právu jako rozvraceči popraveni akčními údernými oddíly Covidabteilung.

Bude to alespoň nějaké využití pro chladící auta, která stejně nebudou mít jaké potraviny vozit do obchodů.

V potravinářských podnicích totiž nebude mít kdo pracovat. Všichni budou v karanténě. A co nezničí karanténa, to zničí Prymulův kamarád, skvělý manažer Tvrdík.

Skupina Agrofert v nastalém ekonomickém rozvratu přejde plně na pěstování výhradně řepky, která bude i nadále dotována z fondů EU.

Výuka na všech školách bude zrušena na neurčito.

Žáci a studenti budou mít jen dvě hodiny týdně výuku o prospěšnosti Evropské Unie, o výhodnosti každodenního očkování nevyzkoušenými a neúčinnými vakcínami za pouhých 10 000 Kč jedna dávka, o správnosti homosexuálního styku (s názornými ukázkami předváděných pracovníky a pracovnicemi neziskovek za povinné aktivní účasti žáčků a žaček, studentů a studentek) a o škodlivosti styku heterosexuálního (bez názorných ukázek, ještě by se někdo zhlédl v úpadkové imperialistické kultuře hetero sexu),

Výuka také bude zahrnovat výuku a povinném recitování vědeckých poznatků o vysokoškolském vzdělání a vysoké pracovitosti líných negramotných migrantů a o tom, jak všechny vynálezy lidstvu přinesli lidstvu výhradně černoši a muslimové a zlí běloši si zcela proradně jejich vynálezy přivlastnili.

Protože jak víme už zhruba od dob filmu Sexmise:

Einstein byla ve skutečnosti invalidní a duševně postižená lesbická černoška, která se nechala přeoperovat na muže, aby nebyla zločinnou utlačující patriarchální společností tolik utlačovaná, cítila se ale většinou jako nebinární, jen občas jako čerstvě vylíhlý ptakopysk, a byla přesvědčeným muslimem, vzor integrace a inkluze.

Také prý zdravila sousedy. A třikrát týdně se nechávala proti nijak významně nebezpečným nemocem očkovat neúčinnou a nevyzkoušenou vakcínou, na kterou měl výrobce předem zákonem danou imunitu proti jakýmkoli žalobám za následky a která jedna stála půlku průměrného měsíčního platu.
------------------------
Post Scriptum: Přijde Vám to jako humor? Tak se ještě zasmějte. Než to Prymule zakáže stejně jako zpěv.

Michal Brand
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.30294 )


Vygenerováno za:0.0457 sec,0.0238 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:944,424B