Novinka:Nový polský ministr školství odmítá sexuální výchovu a LGBT propagandu v polských školách. Je připraven využít všech právních možností k vytlačení LGBT agendy z polských škol
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Středa 14 říjen 2020 - 08:46:26

Nový polský ministr školství prof. Przemysław Czarnek (PiS) prohlásil, že rozhodně odmítá sexuální výchovu na polských školách, stejně jako další LGBT propagandu. Je připraven využít i právních nástrojů k dosažení názorové neutrality na polských školách. Chce tak zabránit ideologické revoluci ze strany LGBT neziskovek a jejich zahraničních mecenášů mezi polskou mládeží. Podle ministra mají děti právo na pokojné dětství a dospívání a měly by být ušetřeny agresivní LGBT propagandy.

Na českých školách mají ale LGBT neziskovky a propaganda dveře otevřené dokořán. Běžné jsou přednášky sexuálně menšinových jedinců, kteří velebí před mládeží svoji sexuální orientaci a životní styl jako něco “cool”. To vše za podpory a souhlasu “českého” ministerstva školství.

Polsko je v posledních týdnech svědkem stále agresivnějších útoků LGBT++P aktivistů proti tradičním křesťanských symbolům a institucím. Polská vláda ale stojí na straně práva a proti LGBT neziskovkářům rázně zasahuje. Na podporu LGBT agendy se v Polsku postavil i americký velvyslanec a zástupci EU. To opět kontrastuje s postoji “české” vlády, která se zcela otevřeně staví na podporu LGBT++P agendy.

Tadeusz
Česká věc
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.30314 )


Vygenerováno za:0.0668 sec,0.0456 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:862,232B