Novinka:“Nevěřící nám musí sloužit”, pravil duchovní vůdce. Rozhostilo se ohlušující ticho
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Čtvrtek 15 říjen 2020 - 05:21:01

Kdyby něco podobného řekl křesťanský kněz, tak by bylo v novinách a televizi “halo”. Věrozvěsti “multikulturního světa” jako Marxová, Stropnický, nebo Dienstbier by neslezli z obrazovky a prvních stránek novin a předháněli by se v příkladech historické netolerance křesťanů k jiným náboženstvím a kulturám. Kdyby to řekl muslimský imám, tak by sice oficiální media mlčela, ale “islamobijci a vlastenci” jako M. Konvička, nebo P. Hampl by z toho jistě nemohli měsíc spát.

Jenže on to byl tehdy židovský rabín a ne ledajaký. Dokonce vrchní sefardský rabín Ovadia Josef. Přesně řekl následující, “Gójové se narodili jedině proto, aby sloužili nám. Jiné poslání kromě služby národu Izraele na světě nemají. K čemu jsou pohani potřební? Budou pracovat, orat a žnout. My budeme sedět jako páni a jíst.” Přitom se nejedná o nic mimořádného, rabín se pouze opíral o základní židovské učení Tory a Talmudu. V Talmudu jsou nevěřící (gojové) považováni za zvířata, otroky a majetek Židů.

Najednou bylo hrobové ticho. Oficiální media mlčela, část se pokoušela vše vysvětlit jako “nedorozumění”. Mlčeli antiislámští bojovníci a bojovníci za údajnou svobodu.

Jak vidno, podle nich jsou si všechna náboženství rovna, ale některá jsou si víc rovnější.

Joe Nowak, Chicago, USA
Česká věc

Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.30328 )


Vygenerováno za:0.0391 sec,0.0222 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:862,128B