Novinka:Šokující odhalení! Německo a NATO se tajně připravují na jadernou válku
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Čtvrtek 15 říjen 2020 - 12:08:07

Pod mediálním krytím o "běsnící" Coronoepidemii v Německu probíhají tajná cvičení bojových akcí s použitím jaderných zbraní, manévry dostaly název Pevné poledne, píše o tom německý deník Bild. Cvičení probíhají na letecké základně Nörvenich v Severním Porýní-Vestfálsku.

Uvádí se, že do cvičení bylo zapojeno německé letectvo a letectvo spojenců z NATO. Hlavním cílem mělo být procvičení obrany Německa s použitím jaderných bomb, do cvičení byly zapojeny bombardéry, které mohou nést právě takové zbraně.

Právě toto území v Severním Porýní-Vestfálsku má být podle deníku alternativním místem pro uložení amerických vodíkových bomb tipu B61, které se nyní nachází Büchelu.

Cvičení se účastnily belgické, italské a holandské letouny. Vojenští experti tvrdí, že na cvičení Pevné poledne byla mimo jiné nacvičována bezpečná přeprava amerických jaderných zbraní z pozemních úložišť na letadlo a jejich instalace. Deník dodává, že cvičení probíhá bez munice.

Podle autorů článku jsou země NATO znepokojeny za posledních 30 let rostoucí hrozbou jaderné války. Nebezpečí existuje kvůli americkému odstoupení od Smlouvy o likvidaci raket středního a krátkého doletu.

Americké šílenství je samozřejmě kryto neustálým strašením lidí z důsledku epidemie na Covid-19. Záměr je jednoznačný, odpoutat pozornost obyvatel EU od připravování jaderného útoku na Rusko.

Zdroj: https://sptnkne.ws/DYDsTato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.30331 )


Vygenerováno za:0.0417 sec,0.0272 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:862,144B