Novinka:Bill Gates: USA jsou jednou z nejhorších zemí ohledně testování COVID-19
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Sobota 17 říjen 2020 - 05:22:12

Bill Gates, spoluzakladatel společnosti Microsoft Corporation v USA, v nedávném rozhovoru pro americká média obvinil vládu USA z nedostatečného testování na nemoc COVID-19 a šíření nesprávných informací o problému, jako je nošení roušky. „V současné době jsme jednou z nejhorších zemí v oblasti testování a sledování kontaktů COVID-19,“ uvedl Bill Gates.

Podle americké zpravodajské sítě „Politico“ Bill Gates kritizoval vládu za dlouhou čekací dobu na výsledky testů a špatné sledování nových kontaktů COVID-19. Rovněž však uvedl, že Spojené státy mají stále čas na to, aby se zlepšily, pokud jde o implementaci nového testování na nemoc COVID-19.

„Pokud budete ochotni připustit, že nejste dokonalí, můžete tuto věc zlepšit velmi, velmi rychle," uvedl Gates. „V současné době jsme jednou z nejhorších zemí v oblasti testování a sledování kontaktů COVID-19."

V rozhovoru toho dne Gates také zmínil, že nyní útočíme na špičkové vědce v naší zemi a ničíme důvěryhodnost těch nejznalejších lidí. Portál „Politico“ uvedl, že Gates hovořil o Anthonym S. Faucim, špičkovým odborníkovi na infekční choroby ve Spojených státech.

Kromě toho Gates také zmínil, že americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) je také jedním z cílů (útoků) americké vlády. Od začátku epidemie jim „nebylo dovoleno vyjadřovat názory“.


Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.30351 )


Vygenerováno za:0.0541 sec,0.0285 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:864,928B