Novinka:V čínských městech už roušky nenosí mnoho měsíců a žádnou druhou vlnu v Číně nemají, na rozdíl od Evropské unie a Spojených států amerických!
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Sobota 17 říjen 2020 - 06:09:45

V čínských městech už roušky nenosí mnoho měsíců a žádnou druhou vlnu v Číně nemají, na rozdíl od Evropské unie a Spojených států amerických! Kde se berou tisíce pozitivně otestovaných lidí v ČR každý den? Opravdu se tolik lidí chodí dobrovolně testovat a vidíte ve svých městech důsledky následných karantén těch lidí? Zaměstnavatelé nehlásí žádné výpadky pracovní síly, ani v nejvíce pozitivních regionech. Kde jsou ty desítky tisíc pozitivně otestovaných osob v karanténách? Proč nikde nekolabují služby, průmysl, obchody, úřady a podniky, když je tolik lidí pozitivních a v karanténě? Něco tady nehraje!

Dámy a pánové, situace je možná ještě děsivější, než jste do dnešního dne tušili. V noci jsme dostali do redakce email od člověka, který nám poslal sérii ofocených dokumentů pocházejících z resortu ministerstva zdravotnictví, které ukazují statistiku, věkové rozhraní pozitivně otestovaných osob v ČR od 1. září 2020. Dosud se snažíme ověřit validitu a pravost zjevně mobilem ofocených seznamů statistik, ale z předběžného zjištění vyplývá že z těch několika desítek tisíc pozitivně otestovaných a karanténovaných osob v ČR od počátku září, jsou z více jak 60% lidé v produktivním věku pod 60 let a v některých regionech ČR je to více než 70% všech otestovaných. Anonymní zdroj, který nám ofocené kopie poslal, připsal do emailu poznámku: “Nápověda: Nechybí ty lidi náhodou někomu v zaměstnání, když jsou jako v těch karanténách?” A tato poznámka nás v redakci doslova nakopla a vyděsila způsobem, že jsme až byli překvapení, že nám to nedošlo dříve.

V České republice je každý den v posledních dnech pozitivně testováno skoro 10 000 lidí na COVID-19 a všichni tito lidé logicky a pochopitelně musí nastupovat domácí karanténu. Jenže, takovéto obrovské počty každý den se musí logicky projevit na národohospodářském výkonu. Pokud přijde do karantény v dané oblasti třeba i jen jedna poštovní doručovatelka, okamžitě krachuje místní systém roznášení pošty a různě to pošta potom flikuje. Pokud je pozitivní trafikantka, tak najednou trafika má zavřeno.

Pokud onemocní kuchař, restaurace zkracuje provoz i bez Romana Prymuly, protože nemá kdo vařit. Pokud onemocní učitelka, na škole vypukne poplach a musí se překopávat rozvrh hodin a shání se suplování. Pokud ofocené dokumenty jsou opravdu pravé, potom máme v ruce nejvýbušnější skandál a důkaz o tak obrovském podvodu a spiknutí, až se doslova tají dech.

Desítky tisíc lidí denně v karanténách nikomu v hospodářství nechybí, jako kdyby neexistovali…

Těch 10 tisíc lidí denně musí prostě někde okamžitě chybět v národním hospodářství, ve všech jeho úrovních, od prvovýroby, přes továrny a podniky, až po služby, školy, nemocnice a úřady. V každém regionu to potom bude vypadat jinak, že někde budou chybět úředníci a učitelé, jinde zaměstnanci v podnicích. A nikde v médiích nejsou zprávy o tom, že tam a tam přestala Česká pošta roznášet poštu, protože 4 pošťačky jsou v karanténě, támhle zavřela pekárna, tady zavřela čerpací stanice, protože pumpařka je pozitivní, jak celý den přichází do styku s tolika lidmi, supermarkety by zavřely, protože polovina pokladních by byla pozitivní, protože denně přijdou do kontaktu s několika tisíci lidí… jenže… jenže ono nic. Prd! Nikdo v karanténách není, nikdo nechybí, všechno běží, nikdo nehlásí výpadky zaměstnanců! Co to ksakru má znamenat? Chápete, čeho jsme zde možná svědky?

Než dojde na nejhorší, připomeňme si, jak to počátkem roku fungovalo v Číně. Tam prokazatelně onemocněly desítky tisíc lidí, jako v ČR v těchto dnech. Víte, k čemu došlo? Čínská pošta přestala doručovat, pošťačky byly pozitivní. Zavřely banky, zaměstnanci na přepážkách byli pozitivní. Zavřely úřady, pozitivita byla u úředníků. Přestaly jezdit taxíky, polovina taxikářů ve Wuhanu měla virus. Skoro dvě třetiny řidičů autobusů leželo v posteli.

Výpadek tolika desítek tisíc pozitivně testovaných lidí ve Wuhanu, který má jako město zhruba tolik obyvatel, co celá Česká republika, měl za následek zhroucení místní ekonomiky. Vláda v reakci na to potom mandatorně provedla lockdown a zavřela všechno, ale to bylo až poté, co předtím podniky a úřady hlásily, že jim lidé nepřišli do práce a úřady, podniky a prodejny personálně kolabují. Jinými slovy, pozitivita lidí a následná karanténa měla okamžitě odraz v dostupnosti služeb a v provozu podniků, obchodů a úřadů. Jenže v ČR, ale ani v dalších zemích EU a rovněž v USA, toto prostě neplatí.

Když na obci vypadne pošťačka, okamžitě kolabuje roznáška pošty, když vypadne učitel, ve škole začnou manévry s přehazováním rozvrhů. V ČR denně upadá do karantény skoro 10 000 lidí, ale nikdo je nepostrádá…

Tam, kde není vyhlášený lockdown, tedy povinné zavření obchodů a podniků, tedy shození ekonomiky, tam prostě všechno funguje, lidé fungují, nikdo nechybí, nikdo neomezuje provoz dobrovolně, že by podniku nebo úřadu chyběli karanténovaní zaměstnanci poté, co dostali debilní nápad nechat se otestovat na Hoaxid-19, podniky jsou zavírány výhradně jen tehdy, když to nařídí vláda nebo guvernér. Kdyby denně bylo pozitivně v zemi jako je ČR otestováno každý den jenom pár stovek lidí, přesto by se to odrazilo na ekonomice, protože ti lidé by rázem někomu někde chyběli, nějaké firmě, nějakému úřadu nebo podniku.

Prostě okamžitě by ti lidé někde chyběli v místní ekonomice a hned by se to rozkřiklo, že támhle v té firmě omezili provoz, protože jim tam vypadly dvě prodavačky z pěti, protože jsou v karanténě. Okamžitě i ve vašem městě byste věděli na vlastní kůži, že tam a tam je Covid-19, protože tam a tam omezili provoz, protože jim vypadnul člověk. Jenže, funguje to takto doopravdy v ČR dnes? Postrádáte někoho, že by někde někdo chyběl, nebo nějaká služba je omezená z důvodu nedostatku personálu, a nikoliv kvůli Prymulákovi a jeho opatřením?
Američtí a britští expats žijící v Číně přitom publikují na YouTube videa z čínských měst a to, co na nich vidíte, vás doslova šokuje. Video výše zachycuje čínské město Guiyang ze dne 10. října 2020. Drtivá většina Číňanů už dávno roušky nenosí. Někteří je nosí dobrovolně, to je vidět, ale ani venku, ani uvnitř podniků už Číňané roušky nosit nemusí. Jak je to možné? No, je to kvůli tomu, že Číně se nějakou záhadou druhá vlna COVID-19 úplně vyhnula, což je naprosto neuvěřitelné, pokud budeme věřit tvrzení, že Čína je zdrojem a původcem nákazy, kde to celé vzniklo, tedy epicentrum.

Jak je možné, že druhá vlna vypukla jenom v Evropě, obecně na evropském kontinentu a v USA? Jak je možné, že mainstreamová média denně přináší informace o desítkách tisíc nových pozitivních nálezů v různých evropských zemích, ale tito lidé, kteří podle výše zmíněných uniklých tabulek jsou z více jak 60% produktivně činné osoby, prostě nikde a nikomu nechybí? Nechybí v úřadech, v podnicích, na poštách, ve školách, v supermarketech, prostě všechno jede v normálu. Jaké je jediné možné vysvětlení?

Podle uniklých tabulek je v ČR v karanténě skoro 55 000 lidí v produktivním věku, ale nikdo je nepostrádá, nikde to není vidět

Ano, jediné možné vysvětlení je, že objemy pozitivně otestovaných osob jsou uměle vytvořené a vyrobené. Znamená to, že ty počty jsou vyráběny na zakázku, testuje se prostě uměle, každý den média přináší informace o skoro 10 000 nových pozitivních případů, ale ti lidé nikde nikomu v hospodářství a otevřené ekonomice nechybí, nikdo je nepostrádá. A teď jedna otázka: Kdyby tuto nesrovnalost někdo chtěl zamaskovat, protože by to někomu už přišlo podezřelé, že nikde to v průmyslu není vidět ty desítky tisíc chybějících osob v produktivním věku, tak co by udělal? No, pokusil by se vyhlásit celonárodní lockdown, uzávěru!

Tím by došlo k zamaskování spiknutí, protože při lockdownu je všechno zavřené a už se nezjišťuje, kdo je opravdu nemocný a pozitivní, a kdo jenom je doma, protože je ten lockdown. Všechno to do sebe najednou a naprosto dokonale zapadá. V ČR je k dnešnímu dní hlášeno 85 000 aktivních a probíhajících karantén na COVID-19, jde o kumulativní údaj platný právě dnes. Pokud z tohoto čísla je v průměru 55 000 lidí v produktivním věku podle ofocených tabulek, které jsme dostali do redakci, potom si sami položte otázku: Komu a kde proboha v české a chatrné ekonomice právě dnes a právě teď chybí armáda 55 000 pracovníků? Co to k čertu s námi elity hrají za hry? To nás mají za úplně tupé ovce?

Záznam pořadu


-VK- Šéfredaktor AE News; Zdroj: https://aeronet.cz/news/Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.30358 )


Vygenerováno za:0.0823 sec,0.0562 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:904,824B