Novinka:“Do našeho domu se na začátku října přistěhoval černý uprchlík,” hlásí nám několik Pražanů. Má druhá vlna koronaviru “přikrýt” další přísun uprchlíků?
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Neděle 18 říjen 2020 - 05:44:23

V mediích se dělníci pera předhánějí v líčení apokalyptických vizí koronavirové pandemie. Umně jim v to přizvukují “čeští” politici. Jenže stále víc lidí jim to nevěří. Je tu 8 měsíční zkušenost s virem COVID19 a “černá smrt” to zjevně není, ačkoliv se dramatici jako prof. Prymula snaží podobné morové nálady (pálení mrtvol) vyvolávat. Otázkou je, proč tedy byla druhá vlna vyvolána a proč je hlavní scéna umístěna do Čech? Částečnou odpověď mohou poskytnout upozornění našich čtenářů. Dostali jsme do redakce několik upozornění na další nenápadnou imigrační vlnu “černých a muslimských” uprchlíků do Čech. Především do velkých měst, protože tam to je méně vidět.

“Do našeho domu se na začátku října přistěhoval černý uprchlík. Nepracuje, jen chodí před dům kouřit a telefonuje s někým v neznámém jazyce”, píše nám jedna čtenářka z Prahy. Podobných zpráv ale máme několik, takže se nejedná o náhodný jev.

Vyděšený většinový český goj sedí zavřený doma, děsí se zpráv z oficiálních medií, bojí se vystrčit nos ven a zatím mu globální elity udělají prostřednictvím “českých” politiků, neziskovek a dalších kolaborantů z domova Afriku. Až ho mezi 2.-3. vlnou koronaviru vypustí na chvíli ven, tak se bude divit, že mu manželku a dceru obtěžují černí uprchlíci, kteří tady ještě v září nebyli. Přesto si ale oddechne, že má vlastně štěstí, protože zatím přežil díky lidem jako Zeman, Hamáček, Prymula, Babiš atd. tu strašlivou plandemii a bude toužebně očekávat spásnou vakcínu. Všímaný pozorovatel si asi povšiml, že EU chystá změnu imigrační politiky, také si asi všiml, že česká města zaplavuje stále víc podivných barevných existencí-uprchlíků v době corona-lockdownu. Oficiálně tu ale prý žádní nejsou! Češi uprchlíky dlouhodobě rázně odmítají. Jeden z cílů lockdownů tajný přísun dalších imigrantů?

Co znamená, když se do sousedství nastěhují uprchlíci? Zhoršení bezpečnostní situace v okolí a hygienické situace v domě (zeptejte se sousedů Vietnamců, Arabů atd.). Pak začnou postupně klesat ceny nemovitostí a vše bude horší a horší. Tohle chcete? Tak vypněte televizi a začněte přemýšlet o tom, co se venku skutečně děje a komu vlastně slouží “české politické elity”.

Podprahové vnucování míšení bílé rasy s černochy probíhá v globálních mediích a reklamách již řadu let


Jim, Texas, USA
Česká věc
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.30367 )


Vygenerováno za:0.0409 sec,0.0245 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:871,920B