Novinka:Evropská komise nařídí členským státům pro LGBTIQ politiku. Kritika homosexuálů má být trestný čin, stejně jako vtipy o nich
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Neděle 15 listopad 2020 - 06:57:37

Lidé po celé Evropě jsou zavřeni v karanténě kvůli podivné plandemii a zatím se v Bruselu potajmu mění řada důležitých zákonů, které budou pro všechny členské státy závazné.

Evropská komise (EK) má v posledních letech 2 hlavní priority: podporu masové imigrace a LGBT++P agendy. EK Nedávno zveřejnila “strategický dokument" k ochraně LGBIQ společností a osob. Podle komisařky Heleny Dalli, musí všechny členské stát přijmout legislativu, která zabrání “diskriminaci LGBTIQ osob”. Podle dokumentu má EU mít EU za úkol: bojovat s diskriminací, stíhat “nenávist a nenávistnou řeč”, chránit “duhové” rodiny a vést boj za LGBTIQ práva po celém světě.

Mezi trestné činy bude zařazena “homofobie”, nenávist k LGBTiQ osobám a další verbální a neverbální skutky, které by mohly vadit LGBTIQ osobám a spolkům. Zkrátka taková duhová LGBT++P totalita! Proti se zatím jednoznačně postavilo jediné Maďarsko. U “české vlády” čekám plnou podporu pro tuto bezprecedentní zvrácenost. Volit proti podobným stranám znamená volit antisystémové strany, které si přeji Czexit!

Normálně pracující Bruselan
Česká věc

Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.30749 )


Vygenerováno za:0.1154 sec,0.0833 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:861,840B