Novinka:Uprchlík z Iránu si vymyslel přepadení neonacistou. Už se to provalilo, ale Antifa přesto demonstruje proti “nenávisti a rasismu”
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Středa 18 listopad 2020 - 07:17:52

Minulý týden našel na ulici náhodný kolemjdoucí úpějícího uprchlíka (údajně 19) z Iranu. Toho prý přepadl německý neonacista a vyřezal mu na kůží svastiku. Policie okamžitě zahájila velké vyšetřování a hon na pachatele. jenže po pár dnech se uprchlík přiznal, že si vše sám vymyslel a záměrně se sám poranil (asi čekal odškodnění). Mezitím se ale již rozjela obvyklá multikulturní estráda. Politici odsuzovali “rasismus a nenávist Němců”, media naříkala, jak se prý uprchlík stal obětí nenávisti a neziskovky a Antifa připravily okamžitě protirasistickou demonstraci.

Jenže mezitím se uprchlík přiznal a tak byla obvyklá ostuda. To ale nemohlo zabránit levičákům z Antify a podobných organizací, aby přesto za “chudáka” uprchlíka demonstrovaly. Zřejmě preventivně. To je nyní v módě, i na koronavirus lidi testují ačkoliv jim nic není a “léčí je karanténou”. Problém je pro ně (a jejich pány) přece existence bílého člověka per se.

Milan v Německu
Česká věc
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.30791 )


Vygenerováno za:0.0420 sec,0.0255 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:861,088B