Novinka:Social Credit: Slovenská asociace chce Matovičově vládě předvést a prodat okopírovaný systém čínského sociálního kreditu Wang-Dang!
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Pátek 05 únor 2021 - 07:52:18

Social Credit: Slovenská asociace chce Matovičově vládě předvést a prodat okopírovaný systém čínského sociálního kreditu Wang-Dang! Mobilní aplikace v telefonu propojená online na očkovací databázi bude skenovat QR kódy u dveří obchodů, úřadů, restaurací, škol, pošt a dalších objektů! Systém podle očkovacího statusu v centrální databázi potom rozhodne, jestli člověk může do objektu vstoupit nebo ne, a to v závislosti na “zodpovědnosti” dotyčného nevolníka! A přitom je to k ničemu! Profesor Omar Šerý varuje, že očkovaní lidé se i tak budou pořád moci nakazit a budou infekční! Pusťte video Matovičovi, one time, next time!

Opravdu nevím, jestli bychom neměli dát někam na Aeronet varování, že čtení našich článku odhaluje v předstihu zhruba 6 až 12 měsíců velice nepříjemné procesy, a tudíž konzumace takových textů je na vlastní riziko. Na jaře minulý rok jsem tady psal články o tom, že se postupně do Evropy rozšíří Sociální kredit z Číny, kde místní lidé chodí s mobilními telefony a v závislosti na kreditním skóre potom po oskenování QR kódu u dveří obchodů vědí, jestli smí nebo nesmí vstoupit. Uběhl rok a čínský sociální kredit je už na Slovensku a v pátek bude představen Igoru Matovičovi na vládě.

Konsorcium ITAS (IT Asociácia Slovenska) totiž vytvořilo slovenský klon a kopii čínského sociálního kreditu přezdívaného Wang-Dang, tedy de facto elektronické podoby legendárních tajných kádrových složek členů čínské komunistické strany zvaných dang’an, který se bude lišit pouze v jedné věci, nebude počítat (zatím) kreditní body, ale zdravotní kredit odvozený od toho, jestli je osoba vakcinovaná, testovaná, anebo úplně bez ničeho.

Aplikace se jmenuje Be-Free Pass a pokud Matovičova vláda aplikaci adoptuje pro státní potřeby, stane se Slovensko první zemí v Evropské unii, která zavede klon čínského sociálního přístupového kreditu, který je pilotně ve velkých čínských městech testovaný již od roku 2018. Článek a děsivé video z Číny s českými titulky jsme koncem roku 2018 přinesli zde: https://aeronet.cz/news/video-cinsky-social-credit-system-ktery-vam-vyrazi-dech-i-se-zubama-george-orwell-tise-v-hrobe-bledne-zavisti-cina-dovedla-jeho-roman-1984-nejen-do-praxe-ale-naprosto-ho-prekonala/

VIDEO: Prof. Omar Šerý potvrdil, že očkovaní lidé se i tak nakazí a budou infekční, covidové pasy budou extrémně nebezpečné, protože budou poskytovat falešný pocit bezpečí

Profesor a uznávaný neurobiolog a specialista na diagnostiku DNA Omar Šerý v rozhovoru pro DVTV přitom odpálil doslova bombu, když zdůraznil, že vakcína v té podobě, v jaké je nabízena farmaceutickými společnostmi, nezabrání onemocnění očkovaného člověka, a tento člověk, i když bude očkovaný, bude nadále infekční pro své okolí.

A to znamená, že všechny ty slavné covidové pasy a důvěra v tyto pasy bude vysoce a extrémně nebezpečná, protože ty pasy budou poskytovat falešný pocit bezpečí držitelům pasů, ale i těm organizacím, které jejich držitele budou pouštět do svých provozů, zařízení, dopravních prostředků atd. Profesor Omar Šerý tak potvrdil článek Aeronetu, který jsme publikovali toto úterý, ve kterém tiskový odbor ministerstva zdravotnictví našemu čtenáři potvrdil, že vakcína bude chránit jen před těžkým průběhem nemoci, a že očkovaný člověk nebude chránit ostatní tím, že by nebyl infekční. Nyní to máte přímo naživo ve videu od profesora Omara Šerého, takže je to realita a je to natvrdo.

VIDEO V ODKAZU:

https://rumble.com/vdkag3-profesor-omar-er-varuje-e-okovan-lid-se-budou-moci-i-tak-nakazit-a-budou-in.html

Omar Šerý tak skutečně potvrzuje, že ty slavné vakcíny skutečně poskytují jen rezistenci a nikoliv imunitu, protože lidé i po naočkování budou nemocní, budou infekční, a tím je to zkrátka dané. Mnoho lidí bude zklamáno, že ani po očkování nebudou moci z těchto důvodů sundat roušky, i o tom mluví ve videu Omar Šerý, a rovněž o tom jsem psal v minulém článku, že právě proto Bill Gates a epidemiologové už v polovině minulého roku varovali, že neočkovaní lidé budou muset nosit roušky, i když očkované by neměli nakazit. Jenže, nově se ukazuje, že roušky budou muset nosit i očkovaní, protož po vakcinaci budou moci být nakaženi, projdou si mírnou fází nemoci, a budou při ní pro své okolí infekční.

Slovenská aplikace je prototypem elektronického apartheidu

To je prostě totální a děsivé potvrzení přímo od špičkového profesora, který tak pouze uvádí na pravou míru tu záplavu bludů a dezinformací, které běží už od jara loňského roku, že jakmile bude vakcína, vše se vrátí do starých kolejí. A teď vidíte a slyšíte, že to není pravda.

Ty vakcíny totiž nezabíjí ty viry, ale pouze zajišťují, jak vysvětluje Omar Šerý, že viry nenapadnou důležité orgány v těle, přesně ty orgány, ve kterých se usadí deaktivované viry z vakcíny, takže tím je ochrání. Ale ta vakcína není klasickou vakcínou, že by vytrénovala imunitní systém k zabíjení virů, ale je to rezistenční vakcína. Prostě obsadí buňky, které namnoží co nejvíce kopií deaktivovaných virů, aby buňky nemohl obsadit ostrý virus. V minulém článku to popisoval a vysvětloval náš kolega lékař.

A teď si představte, že na Slovensku chtějí Igoru Matovičovi dát do ruky brutálně nebezpečnou online hračku okopírovanou z Číny. To konsorcium IT firem ITAS netuší, s čím si zahrávají, že na Slovensku pomáhají zavádět aplikaci na třídění lidí a kádrování, kdo si může nakoupit nebo jít k holiči, a kdo ne, na základě očkovací, to znamená zdravotní dokumentace. To je trestný čin spolupachatelství a spolupodílnictví na trestném činu apartheidu. Někdo by té firmě měl rovněž napsat, že třídění občanů u vstupů do budov podle zdravotního stavu v osobní zdravotní dokumentaci je i podle slovenských zákonů stále ještě apartheid.

Čínský sociální kredit může mít v EU premiéru právě na Slovensku

A opačně, pokud občan odmítne při vstupu do objektu předložit mobil s aplikací a není vpuštěn dovnitř, jedná se pro změnu o trestný čin diskriminace, protože majitel obchodu vyžaduje po zákazníkovi vlastnictví sociálně odlišujícího prvku, v tomto případě mobilního telefonu s aplikací, čímž se majitel podniku dopustí trestného činu diskriminace skupiny osob. Pokud osoba prohlásí, že mobilní telefon nemá, je zabránění vstupu do objektu klasifikováno jako diskriminace sociální skupiny. Představte si, že by šlo o rodinu Romů, bez telefonů, kterým by byl zamítnut vstup do obchodu kvůli tomu, že nepředložili mobilní telefony s aplikací. Okamžitě by to šlo k mezinárodnímu soudu pro lidská práva v Ženevě.

Na Slovensku tak probíhají brutální kopírovací procesy, máme tady druhý měsíc roku 2021 a v zemi pod Tatrami už mají na stole kopii čínského sociálního kreditu a konsorcium ITAS chce kádrovat a podle apartheidového klíče rozdělovat 5 milionů Slováků, kdo bude smět na poštu, do nemocnice, do školy, do autoservisu, do zaměstnání, do kina, do obchodu s oděvy, k holiči, ke kadeřnici, kdo bude moci vycestovat za hranice.

V Číně tato privilegia rozhoduje sociální kredit podle výše sociálního skóre, na Slovensku to bude podle toho, kdo a jak spolupracuje s Matovičovým režimem. Kdo bude očkovaný, bude moci vstoupit všude. Kdo bude testovaný, bude moci vstoupit skoro všude, pokud test nebude starší než 24 hodin. A pokud člověk nebude mít nic, nedostane se prakticky nikam, s výjimkou toho, kam se dostane dnes, např. na nákup potravin, nebo k doktorovi

Covidové pasy budou jako Gun-Free zóny v USA: Falešná 100% důvěra následovaná masakrem

Někdo by na Slovensku konečně měl nahlas politikům říct, že očkování nezajistí, že očkované osoby nebudou dál infekční, vakcíny nezajistí, že člověk neonemocní, a covidové pasy nikdy nezaručí, že očkovaný člověk je bezinfekční. Je to chiméra, dezinformace šířená už od jara loňského roku, že vakcíny jsou zázrak, které učiní lidi imunními. Jak slyšíte od doktora Omara Šerého, není to pravda.

Ty vakcíny fungují na jiném principu, neposkytují imunitu, ale pouze rezistenci, což znamená, že očkovaní lidé onemocní a budou infekčními, a to i po svém naočkování. Jediný rozdíl bude v tom, že průběh nemoci, až na některé výjimky, kdy vakcína na člověka vůbec nezafunguje, bude pouze mírný, anebo se středním průběhem, kdy horečky nepřekročí 38 stupňů Celsia. Covidové pasy jako Be-Free Pass tak budou představovat falešný pocit bezpečí, což se potom projeví šířením viru tam, kde by to nikdo nečekal.

Jako v USA, kde největší masakry během útoků šílených střelců se odehrávají paradoxně v tzv. Gun-Free zónách, kde lidé mají pocit falešného bezpečí, vždyť do Gun-Free zóny by přece nikdo s útočnou puškou nevlezl, ne? Tak to je přesně takový případ falešného pocitu bezpečí. Slováci si musí uvědomit, že pokud teď nic neudělají, za měsíc budou chodit do obchodů za odměnu, a ještě si budou libovat, jak je to skvělá vychytávka.

Idem na poštu, Jožo, no skočím si na test, potrebujem si nabit kredit v Be-Free appke, aby ma tam pustili. O týždeň idem na vakcínu, to bude super, ty kokos. To ma pustia aj do predajne Adidas, potrebujem nové topánky. Sorry, jestli to není gramaticky slovensky úplně košer, ale takhle to klidně může skončit na Slovensku, pokud se nezvedne slovenská ulice stejně jako v roce 2018 kvůli jednomu zastřelenému novináři a jeho snoubence. Slováci, probuďte se!

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.31838 )


Vygenerováno za:0.0648 sec,0.0441 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:901,376B