Novinka:Padlo vysvětlení, proč má Matovič zálibu v celoplošném testování
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Neděle 07 únor 2021 - 05:58:43

Slovenská politička Anna Belousová na svém profilu na Facebooku sdílela odkaz na článek webu extraplus.sk, který pojednává o premiérovi Matovičovi. Belousová píše, že se jedná o „mega skandál“ a zároveň odhalení důvodu, proč si Matovič libuje v celoplošném testování.

Belousová píše na svém profilu, že městům a obcím prodává stát ochranné pomůcky, tedy gumové rukavice a obleky, za mnohem vyšší ceny, než jsou ty běžné. Zatímco běžná cena rukavic činí 0,22 eur, ta koaliční pak 5,61 eur až 12,24 eur. A cena obleků se pohybuje kolem 6,54 eur, zato ta koaliční 40 až 50 eur. Informace vyplývá z článku, který sama vložila k příspěvku.

„No tak to je fakt síla. Nyní už alespoň víte, drazí občané, proč se vám stále vrtají v nose a proč se někomu tak zalíbila ta ,atomová zbraň na potvoru‘. Ono to ve skutečnosti je atomovka na obrovské kšefty vyvolených z našich peněz a na úkor našeho zdraví,“ píše politička.

Poznamenává, že navenek hrají vládní představitelé divadla pro hloupé o tom, jak jim jde jen o záchranu životů. „Ale houby! Nedávno jsem psala, že nevěřím hlouposti členů této vlády,“ dodala.

Zdroj: https://sptnkne.ws/FpkXTato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.31862 )


Vygenerováno za:0.1108 sec,0.0890 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:861,192B