Novinka:Orbán: Být dobrým Evropanem znamená být dobrým Maďarem
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Neděle 07 únor 2021 - 06:02:11

Ministerský předseda Maďarska, Viktor Orbán, poskytl rozhovor německému magazínu Stern. Uvedl, že evropská centralizace budí strach, který je podložen historickou zkušeností s Otomany, Habsburky, německým fašizmem, či sověty. Budoucnost evropského konceptu vnímá Maďarsko jako společenství suverénních států.

Být dobrým Evropanem, znamená být dobrým Maďarem, říká se v Maďarsku. Proto také si Maďaři nepřejí, aby do země přišlo takové množství - lhostejno zda muslimských či čínských - imigrantů, že by to změnilo náš každodenní život a kulturu.

Na otázku ohledně právního pořádku a vlády práva, dává Orbán odzbrojující odpověď: “Kde jste byli, když jsem osobně spolu s dalšími Maďary v ulicích Budapešti bojoval za vládu práva?

Šéfové Srbska, Ruska, Izraele, Maďarska a dalších na svejch zemích makaj, a je to vidět. Na Západě maj to, co si tam nakvótovali... A je to už taky vidět.

Zdroj: http://abouthungary.hu/blog/pm-orban-in-an-interview-with-german-daily-stern-our-view-is-that-europe-is-made-up-of-sovereign-nations/
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.31863 )


Vygenerováno za:0.0418 sec,0.0255 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:860,032B