Novinka:Český parlament zažil poprvé v historii vyvedení dvou poslanců z jednání sněmovny...
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Středa 10 únor 2021 - 07:58:53

Český parlament zažil poprvé v historii vyvedení dvou poslanců z jednání sněmovny, Lubomír Volný a Marian Bojko si totiž nenasadili roušky! Šéf sněmovny je ale nechal vyvést až poté, co přerušil jednání poslanců a vyzval je k opuštění sálu, teprve poté mohl nechat oba poslance vyvést! Právník celou věc okomentoval slovy, že oba poslanci představují skutečnou covidovou opozici v poslanecké sněmovně, protože jenom tito dva poslanci nejsou ochotni se podílet na procesu Velkého resetu v poslanecké sněmovně! Dnes to jsou roušky, zítra respirátory pro stavbaře, pozítří antigenní testy a na konci týdne vakcíny!

Česká republika dnes zažila historickou událost. Poprvé v novodobé historii byli z poslanecké sněmovny vyvedeni dva poslanci, a to na základě ideologického klíče, kdy ostatní poslanci nesouhlasí a opovrhují jejich politickými postoji do takové míry, že je nechali ze sálu vyvést. Poslanci Lubomír Volný a Marian Bojko z hnutí Jednotní totiž přišli na zasedání sněmovny bez roušek a šéfa sněmovny Radka Vondráčka (Hnutí ANO) to doslova dohnalo k nepříčetnosti. Nejprve vyzval oba poslance, aby si nasadili roušky.

Ti to odmítli, takže následovala výhrůžka, že oba poslanci budou ze sálu vyvedeni. A nakonec k tomu opravdu došlo. Jenže, Radek Vondráček musel být velice opatrný. Nejprve přerušil jednání sněmovny a vyzval 154 poslanců, aby opustili sál poslanecké sněmovny. Jakmile byl sál prázdný a v lavicích zůstali jen Lubomír Volný a Marian Bojko, vstoupila do sálu ochranka a oba poslanci byli vyvedeni přivolanou policií.

VIDEO: https://rumble.com/vdpao5-lubomr-voln-a-marian-bojko-byli-vyvedeni-z-poslaneckho-slu-protoe-nemli-rou.html

Náš právník nám celou věc okomentoval a zanalyzoval. Tento prostup byl použit proto, že kdyby šéf sněmovny nechal oba poslance vyvést během probíhajícího zasedání sněmovny, jednalo by se o porušení ústavou garantovaného práva na reprezentaci voleného zástupce v legislativním sboru. Takže nejprve muselo být jednání sněmovny přerušeno a sál musel být vyklizen, aby už nebyl místem legislativního procesu a shromáždění, ale pouze obyčejným sálem.

Teprve poté oba poslanci mohli být vyvedeni ze sálu, a to z titulu nedovoleného vniknutí, i když pro tuto situaci ani zákon neexistuje, v anglo-saském právu se jedná o tzv. trespassing, tedy přestupek nedovoleného vniknutí, anebo setrvávání na místě, kam jste sice vstoupili legálně, ale po nějaké době a na nějakém základě se váš pobyt stal nežádoucím a odmítáte odejít, a to je právě trespassing. Když vyklidíte sněmovnu, která už nezasedá, je vyvedení ze sálu po právní stránce nenapadnutelné, protože osoba v sále po jeho vyklizení setrvávala neoprávněně.

Poslanci nemusí mít roušky ve sněmovně, ale vedení sněmovny může jednání sněmovny přerušit a nechat vyklidit sál

Radek Vondráček neměl jinou možnost, protože nemohl oba poslance ze sálu vyvést během zasedání sněmovny, takže to dopadlo tak, že zasedání sněmovny bylo přerušeno. Oběma poslancům přitom nemůže a nesmí být bráněno ve výkonu mandátu ve sněmovně, takže jakmile sněmovna začne znovu zasedat, oba poslanci mohou do sálu opět přijít a samozřejmě bez roušek. Šéf sněmovny je opět může vyzývat k nošení roušek, ale nemůže udělat nic jiného, než přerušit jednání sněmovny, vyzvat všechny poslance k vyklizení sálu a teprve poté je možné oba poslance znovu vyvést.

Jak nás upozornil do redakce právník, Lubomír Volný a Marian Bojko mohou tímto způsobem blokovat jednání sněmovny klidně až do voleb na podzim, anebo okolo obou poslanců dají nějaké plexisklo a vedení sněmovny si na dva poslance bez roušek zvykne. Nošení roušky na ústech je symbolem souhlasu s Velkým resetem, jak o tom hovořil Klaus Schwab na ekonomickém fóru v Davosu, že lidé, kteří odmítají respektovat protiepidemiologická opatření, ve skutečnosti odmítají společné životní hodnoty světa okolo nás, který se mění. Ano, to vystihl Klaus Schwab naprosto přesně. Takové životní hodnoty opravdu odmítáme.

Výkon zastupitelské funkce v poslanecké sněmovně během legislativního procesu je podřízen pouze znění Ústavy, a ta nezná žádnou situaci, kdy by poslanec mohl být omezován na výkonu svého mandátu podmínkou nošení jakéhokoliv kusu oblečení nebo zdravotní či jiné pomůcky. Nošení roušek ve sněmovně je tudíž čistě dobrovolné a nemůže být vynucováno.

Po vyvedení ze sálu poskytl Lubomír Volný rozhovor novinářům, kteří se ho ptali na to, proč si nenasadili roušky, kdyby to udělali, jednání sněmovny by mohlo pokračovat. A to je přesně ten problém. Pokud totiž poslanci na tuto hru přistoupí, tak dnes to jsou roušky, ale zítra už to mohou být respirátory, pozítří antigenní testy a nakonec vakcíny. Nemáš vakcínu? Necháme tě vyvést ze sálu! A proč? No přece proto, když jsi mohl nosit roušku, respirátor a byl jsi dokonce ochotný i pro antigenní testy, nemůžeš se teď vymlouvat, že nechceš vakcínu. Jedná se o princip a postoj k odporu proti Velkému resetu v ČR.

Prokletí řízených opozic nadále pokračuje, SPD znovu poslušně odpochodovala po nařízení k vyklizení sněmovny

Dobré je to vidět na řízené opozici v poslanecké sněmovně v podobě SPD. Poslanci Okamurova hnutí se už ani nesnaží tvářit alternativně a pospolu s davem Babišových poslanců nosí roušky a nesundají si je ani při projevech u mikrofonu. Voliči SPD potom kroutí hlavou a když se na to ptají Tomia Okamury na Facebooku, tak jejich dotazy smaže a zabanuje je. A přitom by to bylo tak snadné, aby alternativa a skuteční vlastenci udělali ve sněmovně koalici a SPD, Jednotní a Trikolóra by přestali nosit roušky. Radek Vondráček může nechat vyvést ze sálu dva poslance, ale nemůžou vyvést 25 poslanců.

Namísto toho strana, která byla v roce 2017 zvolena do parlamentu hlasy vlastenců, teď jede Velký reset ve sněmovně spolu se všemi partajemi. Roušky jsou přitom placebo, jak říkala Dr. Soňa Peková, rouška je na obranu před viry jako drátěnkový plot na ochranu před mouchami. A zatímco ve sněmovně dnes bylo natěsnáno 156 poslanců vedle sebe, z toho 154 s rouškami, Babišova vláda zakazuje českým občanům lyžovat na horách, kde jsou lidé na zdravém vzduchu, daleko od sebe. Takže ve sněmovně se virus šířit nemůže, ale na čerstvém vzduchu na sjezdovkách může? Co je to za klauni? Proč poslanci SPD tohle tolerují a spolupodílí se na této komedii? Je krátce před volbami a SPD trestuhodně nedělá na obranu lidských práv ale lautr nic!

Víte, co se používá v ČR k ochraně před covidem? Respirátory pro čínské stavbaře, které mají na krabičce výrazné upozornění, že nejde o zdravotnickou pomůcku

Dostali jsme do redakce rovněž i obrázky z balení čínských respirátorů typu KN-95, které jsou v ČR nyní distribuovány policistům a dalším složkám, a je zajímavé, že výrobce přímo na krabičce uvádí, že se nejedná o výrobek pro zdravotnické použití, ale je to pomůcka pro stavbaře, ochrana před prachem, nejedovatými aerosoly a umí zachytit i některé bakterie, jenže velikost bakterií je 1 000 až 5 000 nanometrů, zatímco koronavirus má velikost od 50 do 120 nanometrů. Respirátory proto nedokáží zachytit takto malé objekty.

Respirátor je doporučován pouze z jediného důvodu, že se musí koupit, protože se nedá ušít doma svépomocí. A to je hlavní důvod, že na respirátorech vydělají překupníci, kámoši českých politiků z restaurace v Průhonicích, kde se dohadují kšefty pro český stát na nákupy zdravotnického materiálu z Číny. Jak nás upozornil do redakce náš zdroj, český distributor a překupník pro českou vládu raději do krabiček k respirátorům ani nepřikládá český překlad návodu k použití, protože tyto respirátory se rozdávají nejen policistům, ale i vojákům a také třeba seniorům.

Pokud někde poletuje virus o velikosti v průměru 90 nanometrů a vy nosíte respirátor, který umí zadržovat jen objekty větší než 1 000 nanometrů, tak je vám respirátor úplně k ničemu. Představte si kuličku o velikosti zhruba 1 cm (koronavirus) a představte si filtr v podobě mřížky, kdy každé okénko mřížky má rozměr 10 x 10 cm (respirátor). A ti debilové politici vám budou tvrdit, že kulička takovou mřížkou neprojde? V anglickém návodu je uvedeno, že respirátor může snížit vdechování bacilů antraxu a tuberkulózy, jenže velikost antraxu na šířku je 1 000 až 1 200 nanometrů a délka bacilu antraxu je až 5 000 nanometrů. A výrobce přitom uvádí, že i přesto respirátor dokáže pouze redukovat, tedy snížit počet těchto vdechovaných bacilů, nikoliv je úplně zadržet.

Takže, celé ty manévry s respirátory jsou pouze psychologické placebo naprosto bez účinku proti koronaviru, ale současně jde i o obrovský business pro překupníky nasáčkované okolo vlády, ministerstva vnitra a Pražského hradu. Pouze Lubomír Volný a Marian Bojko mají odvahu a kuráž a zaslouží si uznání a podporu od vlastenců. Protože tato komedie s rouškami a respirátory by možná byla k smíchu, ale ne ve chvíli, kdy kvůli této komedii jsou zavřené restaurace, živnosti, zimní resorty a hlavně školy.

Roušky jsou symbolem podřízenosti a poslušnosti jedince v procesu nasunování Total Control

Celá naše planeta je plná virů a s viry žijeme a umíráme, ale nikdy v minulosti nedošlo k tomu, že kvůli nějakému viru budou omezována lidská a občanská práva, že lidé nebudou smět podnikat, že děti nebudou moci chodit do škol, že poslanci parlamentu budou vyváděni ze sálu kvůli tomu, že nemají roušku, která přitom má na zabránění šíření virů stejný vliv jako zmíněný drátěný plot má na zabránění vlétnutí much. Virus není to, z čeho by měl někdo mít strach. Jsou to vakcíny, ze kterých musíme mít strach. Jsou to ztráty občanských práv a svobod na volný pohyb, ze kterých musíme mít strach.

Jsou to databáze hříšníků a odpíračů vakcín, anebo databáze odpíračů covidových opatření, kteří otevřou hospodu navzdory nařízení vlády. Jsou to pokusy na seniorech v domovech důchodců, pokusy na opuštěných lidech v pečovatelských domech, na kterých farmaceutické firmy testují vakcíny. A v neposlední řadě to jsou sledovací a kontrolní systémy v podobě covidových pasů a certifikátů, které rozdělí populaci na dvě kategorie lidí, s většími a menšími právy. A na začátku toho všeho byly kusy hadru, roušky, jako salámová metoda, co všechno si lidé nechají líbit.

Ministr vnitra Jan Hamáček už dokonce prosadil zřízení registru odpíračů lockdownů, kteří otevřou opakovaně hospodu nebo kadeřnictví navzdory vládnímu zákazu. A aby toho nebylo málo, Babišova vláda před chvílí odmítla jednat o odškodňovacím zákonu pro živnostníky a firmy za rok trvající omezení a zavřené podniky. Chápete? Mluvil jsem o tom v pátek na rádiu SVCS, že toto je přesně ten proces, kdy vláda nenávidí svůj lid, zavírá lidi a jejich živnosti, přivádí je ke krachu, nechce je dokonce ani odškodnit a lid za toto chování začne pro změnu nenávidět svoji národní vládu. Globalisté si mnou ruce, všechno jede podle plánu.

Bylo toho dost! Koho od této chvíle z poslanců v poslanecké sněmovně uvidíte s rouškou, zapište si ho na seznam. Takový poslanec si už nezaslouží hlas od vlastenců v podzimních volbách. Protože nikdy nešlo o roušky a ani o vaše zdraví. Od samotného počátku jde o zavedení Total Control nad obyvatelstvem “pod rouškou ochrany zdraví” a získání kontroly globalistů nad všemi covidovými národy!

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.31900 )


Vygenerováno za:0.0445 sec,0.0245 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:925,672B