Novinka:Funkcionář švédské LGBT federace znásilňoval mladistvé uprchlíky
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Středa 10 únor 2021 - 08:06:54

Další nepříjemný skandál řeší švédská federace LGBT, která je placena z veřejných prostředků. Místní funkcionář znásilňoval mladistvé uprchlíky v rámci vládnou financovaného programu na pomoc LGBT uprchlíkům “Newcomers’ Mental Health” (Mentální zdraví pro nováčky). Nyní vilného aktivistu čeká soud za znásilnění mladistvích.

Znásilnění uprchlíci se báli znásilnění hlásit policii, protože se obávali, že jim dotyčný chlípník může zhatit šance na získání azylu. Paradoxem je, že většina mladistvých uprchlíků o svém věku lže a většinou se jedná o již dospělé muže. Ti se vydávají za mladistvé, protože mají větší šanci na získání azylu a dalších sociálních výhod. Radí jim to většinou proimigrantské neziskovky.

KPI
Česká věc


P.S. redakce vyzývá Jana Cempera, aby vyrazil na místo a vše řádně vyšetřil včetně postižených intimních partií znásilněných uprchlíků a vše vyvrátil jako neonacistické fakenews. Redakce jen doufám, že se Cemper (sám gay aktivista) ovládne a tamější prokurátor nebude muset následně rozšířit obvinění o další osobu!
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.31902 )


Vygenerováno za:0.1048 sec,0.0747 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:860,872B