Novinka:MERKELOVÁ SE BĚHEM TELEVIZNÍHO ROZHOVORU PROŘEKLA – OČKOVANÍ BUDOU PRIVILEGOVANÍ
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Sobota 13 únor 2021 - 06:14:50

„Žádné obecné povinné očkování nebude“, takto německá kancléřka Merkelová několikrát veřejně ujišťovala občany. V televizním rozhovoru se nyní prořekla. Podle jejího vyjádření pokud nebude člověk očkován, „možná nebude moci dělat určité věci,“. To znamená jediné: pouze ti, kdo podstoupí povinné očkování, získají zpět svá základní práva.

Základní práva zakotvená v německém Základním zákoně pro Spolkovou republiku Německo a zaručená tímto Základním zákonem (pozn. v ČR ústavní práva) se nazývají základní práva proto, protože – jak název napovídá – jsou to základní práva a nikoli výsady. K omezení těchto základních práv je vyžadován zákon schválený parlamentem. Tak to zapsali zakladatelé Spolkové republiky Německo v letech 1948/49, poučeni z traumatických zkušeností z tehdy nedávné minulosti.

Merkelová a její skupina 16 premiérů zrušily tyto zaručené základní zákony tím, že obešly parlament a podkopaly Základní zákon. Merkelová sebrala lidem zaručená základní práva a nadále jim je zadržuje. Mluví o privilegiích a věcech, které možná lidé již nebudou moci udělat. Pouze těm, kteří se podrobí povinnému očkování uloženému zadními vrátky, by mělo být umožněno opětovně plně uplatnit svá základní práva. Ti, kdo se tomuto povinnému očkování brání, zůstanou na okraji společnosti a nadále jim budou jejich základní práva upírána.

V televizním rozhovoru na německé veřejnoprávní televizní stanici ARD z 2. února se Merkelová prořekla a znovu odhalila svůj extrémně narušený vztah k demokracii. Byla to ona sama, která předtím několikrát oznámila, že za její vlády nebude žádné povinné očkování. Jak důvěryhodné a trvalé jsou prohlášení Merkelové, je patrné například z jejího prohlášení, že EU za její vlády nepřijme žádný společný dluh.

Zdeněk Chytra

Video od 13:41 minuty.


Zdroj: https://realitadne.eu/merkelova-se-behem-televizniho-rozhovoru-prorekla-ockovani-budou-privilegovani/Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.31937 )


Vygenerováno za:0.0495 sec,0.0346 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:869,592B