Novinka:V americkém Oregonu začnou odstraňovat rasismus z matematiky. Učitelé mají přestat žádat správné odpovědi a zadávat domácí úkoly
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Úterý 23 únor 2021 - 09:26:24

V americkém státě Oregon se úřady rozhodly rázně skoncovat s rasismem a bílou nadřazeností v matematice. Pro učitele matematiky připravily školení. To jim má vysvětlit, že současná matematika je rasistická a je třeba to změnit. Návod je jednoduchý: učitelé mají přestat po žácích vyžadovat správné odpovědi, mají přestat vyžadovat kontrolu domácích úkolů a raději nemají domácí úkoly zadávat vůbec – zavání to totiž rasismem!

Podle autorů programu na matematické otázky existuje více odpovědí a je třeba být názorově neutrální. Co to bude znamenat v praxi? Na otázku kolik je 2+2 nebude žádná špatná odpověď! Všichni dostanou A (obdoba české 1) a vesele půjdou domů. že nebudou nic umět a budou na úrovni obyvatel slamů z měst tropické Afriky? Právě o to přece jde! Pro české děti se chystá stejný úděl, tak ať se podporovatelé Babiše, ČSSD, ODS, TOP 09, KDU, Pirátů a STAN potom nediví, že jsou jejich děti hloupé!

J. Nowak, Chicago, USA
Česká věc
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.32080 )


Vygenerováno za:0.0653 sec,0.0413 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:860,992B